Dicle Nehri kenarında ceset bulundu
Yayınlanma:
Diyarbakır’da Dicle Nehri kenarında bir kişinin cesedi bulundu. Cesedin kime ait olduğu belirlendi.
AMİDA HABER – Dün Diyarbakır Yenişehir İlçesi’ne bağlı Hantepe Mahallesi Dicle Nehri Kenarı’nda 67 yaşındaki Şeyhmus Çakmak kayboldu. Çakmak ailesi durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine AFAD, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ANDA ve itfaiye ekipleri Çakmak’ın kaybolduğu yere sevk edildi.
Cansız beden Alzheimer
Alzheimer hastası olduğu belirlenen Şeyhmus Çakmak’ın cansız bedeni bugün ekipler tarafından Dicle Nehri kenarında bulundu. Ceset, otopsi işlemleri yapılmak üzere morga götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. (Haber Merkezi)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.