Kayyum’un 1 ay önce yaptığı park bu hale geldi
Yayınlanma:
Diyarbakır Kayapınar Belediyesi, bir ay önce yaptığı çocuk parkının kauçuklarının büyük bölümü söküldü.
AMİDA HABER- Kayapınar Belediyesi’nin bir ay önce Mahabad Bulvarı’nda yaptığı çocuk parkı, kısa sürede kullanılamaz hale geldi. Zemindeki kauçuklar söküldü.
Amida Haber’e ulaşan vatandaşlar, zemin kötü olduğu için çocuklarını parka güvenle götüremediklerini belirterek “Park yapılacaksa iyi malzeme kullanılsın, israf yapılmasın. Çocuklarımız da rahatlıkla oynayabilsinler “ dedi. (Amida Haber)
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.