Amedspor'dan açıklama: Tamamen bizim tercihimizdi
Yayınlanma:
Ziraat Türkiye Kupası'nda Boluspor'a 1-0 yenilen Amedspor'dan açıklama geldi.
AMİDA HABER - Ziraat Türkiye Kupası'nda Boluspor karşısında mağlup olan Amedspor'dan açıklama geldi. Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Bolu maçına yedeklerle çıktıklarını hatırlatarak şu mesajı paylaştı:
"Bugün oynadığımız Bolu maçına tamamen bizim tercihimizle, yedek ve genç kadroyla maça çıktık. Biz tamamen lige ve Iğdır maçına konsantre olmalıyız .Yarın Bolu kampına dahil olacağım Iğdır'a hazırlık yapacağız. Güzel düşünelim, güzel olacak." (Haber Merkezi)
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.