Bursaspor taraftarından çirkin paylaşım
Yayınlanma:
Bursaspor taraftarı, Amedspor’u deplasmanda yenen Erzincanspor’u tebrik etti. Argo ifadeler kullandı.
AMİDA HABER- Amedspor dün 24 Erzincanspor ile oynadığı Play-Off 1. tur maçından yenilgi ile ayrıldı. 1-0 sona eren maç, Amedspor taraftarında ciddi hayal kırıklığı yarattı.
'Erzincanspor'u tebrik ediyoruz'
Maçın ardından Bursaspor taraftarı sosyal medyadan Amedspor’un yenilgisini kutladı. Bursaspor Taraftar Grubu, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “Güzel haber… Play-Off mücadelesinde Amedspor'u yenerek bir üst tura yükselen Erzincanspor'u tebrik ediyoruz. Kim Amedspor k.. Allah razı olsun” şeklinde çirkin ifadeler kullandı.
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.