Iğdır ve Amedspor başkanlarından ‘kardeşlik pozları’
Yayınlanma:
Iğdırspor bugün Amedspor’u evinde konuk edecek. Her iki kulübün başkanları akşam yemeğinde bir araya gelerek kardeşlik pozu verdi.
AMİDA HABER - TFF 2. Lig Kırmızı Grupta liderlik mücadelesi veren Amedspor ve Iğdırspor bugün saat 14.00’de Iğdır’da karşılaşacak. Her iki kulüp başkanı maçtan önce akyam yemeğinde bir araya geldi.
Iğdırspor Başkanı Cantürk Alagöz Amedspor Başkanı Aziz Elaldı ve yönetim kurulu üyelerini yemekte ağırladı. Başkan Aziz Elaldı’yı çiçek ile karşılayan Ağdırspor Başkanı Alagöz, yemekte samimi pozlar verdi.
Iğdırspor Başkanı Cantürk Alagöz aynı zamanda AK Parti Iğdır Milletvekili. (Haber Merkezi
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.