Maç sonucu: Afyonspor 1-1 Amedspor
AMİDA HABER- TFF 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden Amedspor Afyon deplasmanından bir puanla döndü.
TFF ceza vermişti
Son dönemlerde ceza ve ırkçı paylaşımların hedefinde olan Amedspor bugün deplasmanda Afyonspor’a konuk oldu. Maça ev sahibi ekip etkili başladı. Karşılaşmanın 18. Dakikada Berat Tosun takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti. 45+4’te Amedspor’lu Mehmet Alaaddinoğlu ile eşitliği sağladı.
Afyon iki penaltı kaçırdı
İkinci yarı her iki takımın karşılıklı ataklarıyla başladı. Maçın 61. dakikasında Oğuz Çetinkaya gördüğü kırmızı kart ile takımını 10 kişi bıraktı. Bu dakikadan itibaren Amedspor geriye çekilerek savunma yaptı. Afyonspor iki penaltı atışından da yararlanamayınca karşılaşma bu skorla sona erdi. Amedspor bu beraberlikle puanını 10 çıkararak, 8'inci sıraya yükseldi. (Haber Merkezi)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.