Karar Bolu’dan geldi…Amedspor camiası şokta!
Yayınlanma:
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor, Ziraat Türkiye Kupası maçında Boluspor ile karşılaşacak. Maç öncesi Amedspor taraftarlarına stadyum yasağı geldi.
AMİDA HABER - Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçında Amedspor ile Boluspor karşılaşacak. Maç 6 Aralık Çarşamba günü Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak.
Bolu İl Spor Güvenlik Kurulu’nun maç öncesi toplandı. Toplantıda güvenlik gerekçesiyle Amedspor’a taraftar yasağı getirildi.
'Kupa maçında yasak mı olur?'
Sosyal medya hesabından karara tepki gösteren Amedspor taraftarları, taraftar yasağının artık istisnai olmaktan çıktığını ve Amedspor’u yıldırmak için alınan rutin kararlar haline geldiğini söylüyor. (Haber Merkezi)
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.