Diyarbakır Silvan’daki ikram çeşmesi kurudu!
AMİDA HABER- Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, yemekhanesinde hijyenik bir ortamda sabah erken saatlerde yapılan çorbayı Dicle Üniversitesi Hastaneleri Polikliniği, Diş Hekimliği ve Onkoloji Hastanesi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önünde kurulan “İkram Çeşmesi” ile hafta içi her gün vatandaşlara sıcak çorba ulaştırılıyor.
Silvan Belediyesine çağrı
Silvan’da Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi bahçesine kurulan ikram çeşmesi ise yaklaşık bir yıldır faaliyette değil. Büyükşehir Belediyesi 6 noktada çorba ikramı yaparken, Silvan Belediyesinin taleplere rağmen konuya duyarsız kalması dikkat çekiyor. (İhsan Yılmaz/Özel)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.