Mustafa Karataş Diyarbakırlılarla Buluştu!

Mustafa Karataş Diyarbakırlılarla Buluştu!
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ali Emiri Kültür Sanat Sezonu kapsamında Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Grup Tillo’yu Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Mustafa Karataş Diyarbakırlılarla Buluştu!

Mustafa Karataş Diyarbakırlılarla Buluştu! Ali Emiri Kültür Sanat Sezonu kapsamında Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Grup Tillo’yu Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi, “Üç Aylar Ruhu” mottosuyla düzenlediği etkinliklerle vatandaşların beğenisini kazanmış şahsiyetleri Diyarbakırlılarla bir araya getirmeye devam ediyor.

KARATAŞ SOHBETLERİYLE TİLLO EZGİLERİYLE SAHNE ALDI

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği programda Prof. Dr. Mustafa Karataş sohbetiyle Grup Tillo ezgileriyle sahne aldı.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen programda, Mustafa Karataş, iman ve niyet konusunda kalbin mutmain olması hakkında bir sohbet gerçekleştirirken Grup Tillo ise sevilen ezgilerini seslendirdi.

Mustafa Karataş Diyarbakırlılarla Buluştu!

“BÖYLE ETKİNLİKLERİN OLMASI ÇOK GÜZEL”

Programı ailesiyle birlikte dinlemeye gelen izleyicilerden Derya Büyükgürses, “Grup Tillo’yu ve hocamız Mustafa Karataş’ı dinlemek için geldik. Belediyemize teşekkür ederiz böyle güzel etkinlikler düzenlediği için. Bizim açımızdan iyi oluyor. Böyle etkinliklerin olması çok güzel.” dedi.

“ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

İzleyicilerden Osman Süer, ise “Bir genç olarak böyle programlar bizim için çok önemli. Diyarbakır Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederim. Değerli insanlar geliyor buraya, kaçırmam gelirim. Bugün de geldik. Çok teşekkür ederim. İnşallah her sene böyle programlar düzenlenir.” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.