Tüp yüklü kamyonun arkasına asıldılar
Yayınlanma:
Mardin’in Artuklu İlçesi’nde 2 çocuk, tüp yüklü kamyonetin arkasına asılarak yürekleri ağızlara getirdi.
AMİDA HABER - Edinilen bilgilere göre, Birinci Cadde'de trafiğin yoğun olduğu saatlerde iki çocuk, tüp yüklü kamyonun arkasına tutunarak dakikalarca yolculuk yaptı.
Canını hiçe sayarak dakikalarca kamyonun arkasında ilerleyen çocuklar, bir süre sonra aracın arkasından atlayarak gözden kayboldu. Çevredeki vatandaşların gözü önünde yaşanan korku dolu anlarda cep telefonu kamerası ile görüntülendi. (Haber Merkezi)
Bölge
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.