Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakırlı danışmanı: Büyükşehirleri de kaybedebiliriz

Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakırlı danışmanı: Büyükşehirleri de kaybedebiliriz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir süre önce görevden aldığı danışmanlar arasında bulunan Cevdet Nasıranlı, “Kısır döngüden çok hızlı bir şekilde kurtulamazsak kaybetmeye mahkumuz” dedi.

AMİDA HABER - Seçimlerde istediği sonucu alamayan CHP içindeki tartışmalar sürüyor. Tartışmalara Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir süre önce yollarını ayırdığı Diyarbakırlı avukat danışmanı Cevdet Nasıranlı da katıldı. Nasıranlı sosyal medya hesabından CHP’nin yeni dönemde yapması gerekenlerle ilgili mesaj paylaştı.

'Kapsamlı değerlendirme yapılmalı'

Nasıranlı, değişim söyleminin altının doldurulması gerektiğine dikkat çekerek, kanaat önderleri, STK ve tüm inanç temsilcileri ile kapsamlı toplantılar yapılması gerektiğini belirtti. Partiye güven sağlayamamanın sebeplerinin de iyi araştırılması gerektiğini belirten Nasıranlı, şu ifadeleri kullandı: “Ülkede değişime ihtiyaç olduğuna , mevcut hükümetin kadrolarının ülkeyi yönetemediğine insanların inanmasına rağmen yönetimi bize teslim etmeme gerekçelerinin altında yatan sebepleri iyi değerlendirmek ve bu kapsamda siyasetimizi ve kadrolarımızı değerlendirmemiz gerekiyor. Yani bu kısır döngüden çok hızlı bir şekilde kurtulamazsak ve kişileri tartışmaya devam etmemiz halinde elimizdeki büyük şehirleri de kaybetmeye mahkum olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum.” (Haber Merkezi)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.