Bilal YAVUZ

Bilal YAVUZ

Kıyamet alametleri

Kıyamet alametleri

ESSELAMUNALEYKUM... Milyon mucizenin üzerinde yaşıyoruz. Ne kadar az şükrediyoruz. Her atom bir mucize. Bazı mucizeler var ki birini çeksen insan ölür, doğa ölür, dünya ölür. Ölçüsü kusursuz mucizeler alemi içindeyiz. Yaşarken, ölünce, yeniden dirilince, sonsuza dek elhamdülillah... Varlığın zerreleri adedince teşekkür Hakk'a... O'ndan başka Rab yoktur. Muhammed aleyhisselamdır son peygamberimiz, resullerin ve nebilerin sonuncusudur.

Mehdiyim ve mesihim ve nebiyim diyen yalancı deccaller türedi bu son zamanda. Azgınca çoğaldılar! Çevrenizi bu zalimlerden sakının, bunlara uyup dinden çıkan belki yüzbinler var dünyada. Allah bu deccalleri kahretsin. Çevrenizden mesulsünüz, bunlarla kayanları hakikate çağırın, hidayete vesile olun. Bu deccaller ve günahkarlar arttıkça elbette belalar büyüyecek, afetler çoğalacak, çok normaldir.

İlim nasıl da önemli. Kur'an ve sahih hadisleri iyi bilen asla bunlara kanmaz. Mehdi aleyhisselam hadislere göre Hicaz bölgesindeki Medine'de doğacak ve Mekke'de zuhur edecek, İslam'ı, hadisleri çok iyi bilen inşallah zamanın en salihlerinden olan nice ulemalar ve cemiyetleri O'nu bulup ısrar ederek O'na biat edecek yani! MELHAME-İ KÜBRA olacak... Mehdi ise zamanının en alim insanı olacak... İsa aleyhisselam gökten inip Mehdi'nin arkasında namaza duracak, sonra İsa ilahlık iddia eden yaşancı en azgın deccali ise kendisinden başka ilah bulunmayan yüce Cenab-ı Hakk'ın izniyle öldürecek, dünya İslam ile şereflenecek, İsa aleyhisselam İslam şeriatiyle hükmedecek, İsa'nın ancak bir peygamber ve kul olduğunu görenler tevhid inancı ile İslam'a girecek, İsa aleyhisselam ile müslümanlar Allah'ın rahmetiyle o yecüc mecüc belasından da kurtulacak, İsa aleyhisselam ömrünün kalanını müminlerle geçirdikten sonra vefat edince Muhammed aleyhisselam'ın kabrinin yanına defnedilecek... Böylelikle İsa'nın defnedilişine nice müminler şahid kılınacak... Hadislerden hangilerini Rasulullah aleyhisselam demişse doğrudur, olacaktır.

Görüldüğü gibi kurtuluş yine İslam Devleti ile olacak... Kendi zamanımızda mutluluğu, kurtuluşu arayıp duruyoruz. Batıl sistemlerin de hep ne mal olduğunu da görüp durduk. Kafir sistemlerle müslüman ülkeler hiç mutlu olmadı ve hep tarihte dünyanın en gerisinde kaldı durdu.

Ancak tevbe edip yeniden İslam Devletine ve İslam Hukukuna dönersek hayalini kurduğumuz Altınçağımızı yaşayabiliriz, adaleti, refahı görebiliriz, uyanın ey canlar, gerçek ortada!

14 asır evvel görüldü, Mehdi ve İsa gelince yeniden görülecek inşallah, Osmanlı ve Eyyubi hulukta kısmi olarak dahi İslam diyince ne güzellikler yaşadılar, Suud belalı Arabistan Suud zalimine rağmen bugün sırf kısmi şeriat var diye bile bizden bir asır önde teknolojide, refahta, mutlulukta!

Türkiye, Suriye, Irak, Mısır bölgesi şeriatten uzak kaldıkça hep dünyanın en sonunda kalacak, şeriat hakikatini haykırın, yalnız Allah'tan korkun, şeriat İslam demektir, şeriatten ancak zalim şeytanlar ve zalim köleleri rahatsız olur. Vesselam.

Ramazan ayımız ve bayramımız hayırlara vesile olsun inşallah... Daim Allahualem... Daim elhamdülillah...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bilal YAVUZ Arşivi