Temizlik zamanı

Peygamber Âdem aramızdan bu yana nice ecdadımız İslam'a ve peygamberlere iman etti.

Mazimiz inşallah istikbalimiz gibi din bağı, soy bağı, komşuluk bağı dolu. Kürd, Arap, Türk, Acem kardeştir, ayrım yapan kalleştir, düşmanlık ve ırkçılık eken leştir, teröristtir.

Diller, kültürler Kahhar'ın ayetleridir, onlara düşmanlık hakka düşmanlıktır. Kahhar Rab, gerçeklerini inkâr edenlerin, gerçeklerine düşmanlık edenlerin yanına bırakmaz çünkü mutlak adildir.

Kürd düşmanlığı müslüman düşmanlığı, hakikat düşmanlığıdır, vatan hainliğidir. Aynı olay diğer ırklar için de geçerli, hele ki bu kadim ırkların çoğunluğu müslüman ise!

Aziz Muhammed Milleti ferdi olan zümreler yoluna devam edecek inşallah, Müslüman halklara düşmanlık eden terörist ırkçılar ise unutulacak, bu böyledir, zalimlerin nesli kesiktir!

Rabbimiz din tüccarı münafıkları, sahte olan tarikat, parti, cemaat firavunlarına tapan putperestleri helak eylesin, bunlar yüzünden dünyada nice gencimiz ateist, deist oldu.

O gençlere çağrımız, İslam'dan müslümanlara bakın, o vakit soğuyacağınız tek şey münafık din tacirleri olacaktır. Gerçeği sahteden ayırır hale geleceksiniz inşallah...

Davamız Müslüman Türkiye... Osmanlı gibi olması dahi yeterdi halklara adaletin dağıtılması için...

Misak-ı Milli sınırları içinde kadim halkların beraber şahlandığı, Ortadoğu'da süper güç devlet olduğumuz bir birlik hayal ediyorum.

Üç günlük dünyada gelin mazluma sığınak olalım, evvela içerdeki münafıkları temizleyerek...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.